Pridané: 3. marca 2017 | Autor: Muscle Gym Master

Tipy ako stratiť prevísajúce tuky na bokoch

Cvičenie je primárny spôsob, ako odstrániť tuk na bokoch a bruchu. Čím viac svalovej hmoty získaš v priebehu cvičenia, tým bude ľahšie spaľovanie tukov pre Tvoje telo. To je dôvodom, prečo je dôležité začať cvičebný program, ktorý je určený pre spaľovanie tukov. Tu je niekoľko cvičení, ktorými môžeš začať.

Postav sa na pevný, rovný povrch. Rozkroč sa a daj obe ruky za hlavu tak, že budeš mať obe lakte zohnuté a vedome sa sústreď na ťahanie brušných svalov dovnútra.
Postav sa rozkročmo na šírku ramien. Pokrč ľavú nohu a dotkni sa kolenom pravého lakťa a naopak. Pravým kolenom sa dotkni ľavého lakťa. Proces opakuj niekoľkokrát.
Postav sa do polohy, ako v bode 1. Pokrč ľavú nohu a hýb s ňou hore a von. Potom sa dotkni ľavým lakťom kolena. Zostaň v tejto pozícii aspoň 5 sekúnd, potom sa pomaly vrát do počiatočnej polohy. Opakuj viackrát, a meň nohy a lakte.

Samozrejme to je len niekoľko tipov na precvičenie bokov, ak sa Ti nepáčia, môžeš robiť iné cviky, napríklad sed – ľah, ktorý je tiež výborný pri formovaní postavy.

Jedlo: Jedna vec, ktorú by si mal mať na pamäti o tuku na bokoch a bruchu, že veľmi ľahko ho získaš, ale je veľmi zložité sa ho zbaviť. V boji proti tomuto tuku Ti pomôže cvičenie a vhodná strava. Takže musíš začať jesť zdravšie potraviny.

Snaž sa vyhnúť nasýteným tukom, trans mastným kyselinám, chemikáliám použitým pri spracovaní potravín a alkoholu. Tiež, ak máš chuť na sladké, nájdi zdravý spôsob, ako ju uspokojiť. Čerstvé ovocie a zelenina sú vhodnými palivami pre Tvoje telo a neprispievajú k vytváraniu tuku.

Autor článku
Muscle Gym Master

Bez pohybu nedokážeme prežiť život naplno. Šport človeka napĺňa, motivuje, inšpiruje. Stačí pár minút denne.

Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*